Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MTV EMA Kırmızı Halı

YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

MTV EMA Kırmızı Halı Empty
MesajKonu: MTV EMA Kırmızı Halı   MTV EMA Kırmızı Halı Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:50 pm

Video: http://ema.mtv.com.tr/watch/115157175/5/#vidContainer

ALINTI

Perez: U2 olarak da aday gösterilen, ve şuna bakın:burada olacağı beklenmemesine rağmen, Bono binada.O sadece takılmaya gelmiş, eğer o “Best Act Ever”ı kazanırsa, kabul etmek için orada olacak.Ayrıca Green Day de adaylar arasında ve aday gösterilen bir diğer isimse Tokio Hotel.İşte burdalar.

Bill:Selam!

Perez:Nasılsınız ?

Bill:İyiyiz teşekkürler.

Tom:Selam!

Perez:Evet,siz,bence gecenin en iyi ödüllerinden biri olan “Best Act Ever” da aday gösterildiniz.

Bill: Evet,bu muhteşem.

Perez: Evet, siz ayrıca oldukça sağlam hayranlara sahipsiniz ve bence onlar çok fazla oy vermişlerdir.
Sizce şansınız var mıdır bu konuda?

Bill:Hayır, sanmıyorum;çünkü, biz Metallica ile aday gösterildik sanırım.. Hayır U2.

Tom: U2, evet.

Perez: Green Day!

Bill:GD!

Perez: Britney Spears, Rick Astley, Christina Aguilera ..

Bill: Bence bizim için bu çok zor.

Perez:Aday gösterilmek bile harika bir duygu-övgü.

Bill:Evet, şaşırtıcı.Bu yüzden, biz pek bir şey beklemiyoruz, ben öyle düşünüyorum ..

Perez:Peki siz kazanmazsanız, kimin kazanmasını istersiniz ?

Tom: Bence U2 harika bir grup.

Bill: Evet, bence U2 iyi olurdu.

Perez: Tamam. Şimdi bana bu şeyi açıkla(Burayı anlayan eklesin.)bu bir çeşit gibi Ikarus. O mitolojik figürü biliyor musunuz?

Bill: Hayır.

Perez:Gökyüzüne uçan ve sonra düşen Yunan bir mitolojik figürü.Sanırım, onun kanatları dondu.Bir tür kuş gibi.

Bill: Evet, ben bu gece uçmak istiyorum.

Perez: Ben onu seviyorum ve saçın.. Her zaman takdir ediyorum.Saçını bu şekilde yapman ne kadar vaktini alıyor ?

Bill: 5 dakika.

Perez: Hayır, hayır ..

Tom: 20 saat ..

Perez: 20 saat?.. Ne?Ne kadar?

Bill: Hayır,Sabah her şey için benim bir saate ihtiyacım var.

Perez:Bir saat .. ?

Bill: Evet, evet ..

Perez: Ve sen onu sabah yaparken ..

Bill: Ve bir şişe saç spreyi .

Perez: Tüm şişe ..

Bill: Evet, her gün .. Biraz zor..

Perez: Peki saçın hala dökülmedi mi ?

Bill: Hayır, henüz değil ..

Tom: Henüz değil .. Ama belki, 2 dk. içinde..

Perez: Güzel. Siz Almansınız ve siz Almanya’da büyük ve devsiniz ama siz dünyanın diğer yerlerinde de başarılısınız, bu müthiş, çünkü bir çok insana olmayan bir şey.. Siz uluslar arası başarınızı nelere bağlıyorsunuz?

Bill:Ah, bilmiyorum.. Sanırım, ilk olarak, aynı olan şey fanlarımız .İnternette bizi izleyenler, bloglarda hakkımızda konuşmaları ve kayıt şirketlerinin bize gelip “Tamam, siz bu şansa sahipsiniz, belki Amerika’ya gelebilirsiniz.” demeleri.Bizim için-Tom keser-çalmak çok heyecan vericiydi.

Tom: Bizim ve fanlarımızın şarkısı her zaman"Monsoon."Her ülke için bir fenomen gibi..

Perez: Ve siz o şarkıyı orijinal olarak Almanca yaptınız ve İngilizce olarak tekrar kaydettiniz,bunu başka bir dilde daha yaptınız mı?

Bill: Japonca.(Bkz:Monsun O Keata)

Perez: Onu Japonca da mı yaptınız?

Bill: O gerçekten..Ben 13 yaşındaydım ve Japonca söyledim, benim için çok zor oldu ama stüdyoda birkaç yardımcı
vardı..

Tom: Ama sadece bir şarkı..

Bill: Evet,sadece bir şarkı..

Perez: Peki başka dillerde de kaydetmeyi düşünüyor musunuz?

Bill: Belki.Ama şimdi Almanca kaydedeceğimiz yeni bir şarkı için stüdyodayız.Ve sonra İngilizce'ye çevireceğiz.Ve sanırım bu benim için yeterli şimdilik.

Perez: Uluslararası dinleyici kitlenizi oluşturduğunuza göre yeni planlarınız nedir?Dünya çapında aynı anda mı yayınlayacaksınız?

Bill: Evet, gerçekten istiyoruz. Bu bir Alman grup için çılgınca çünkü biz sadece 3 yıldır başarılıyız ve bizim artık dünya çapında bir yayın iznimiz var.. Bu muhteşem!

Tom: Ve bir dünya turnesi yapmak istiyoruz. Bu süper olurdu..

Perez: Yeni albümü ne zaman bekleyebiliriz?

Bill: 2009’un başı.

Perez:Son zamanlarda Amerika'da çok fazla vakit geçirdiniz.Albümünüzü tanıtmak için gittiniz.Bu Amerika'da ilk seferiniz miydi?

Bill: Evet, ilkti ve birkaç tur yaptık ve bir hafta önce son konserimizi New York City’de yaptık ve gerçekten harikaydı.Demek istediğim, bizim için bu çılgınca çünkü biliyorsunuz İngilizce bile konuşamıyoruz, biz sadece biraz..

Perez: Hayır, oldukça iyi konuşuyorsunuz.

Bill: Teşekkürler. Ama İngilizce harika ve bizim oraya gidip konser verme şansımız var ve oradaki ilk fanlarımızla çok gurur duyuyoruz, “wow, bizim Amerikan fanlarımız var”diyebiliyoruz..
Bu çok ilginç.(Dünya'da benden başka yeşilgil mi varmış yani??)

Tom: Ve VMA’yı kazandık.Çok zordu.

Perez: Tam da bunu söyleyecektim,bu akşamın sunucusu yani Katy Perry’yi yendiniz.

Bill: Evet, bu kesinlikle beklemediğimiz bir şeydi.Kimse bunu beklememişti.

Perez: “Moonman”i nerede tutuyorsunuz ?

Bill: Sanırım biz “Moonman”e sahip değiliz.

Perez: Ne? Nasıl sahip değilsiniz?Nerede o?

Tom: Sanırım,bize “Moonman”i yolladılar galiba ofiste.

Perez:Tamam.Eğer bugün kazanırsanız, onsuz gitmediğinizden emin olun.Tamam?

Bill:Tamam.

Perez:Teşekkürler,sizi tekrardan görmek güzeldi.Tebrikler ve bol şanslar.

Araştırmayı da çakıyorum.Sizin için oturdum Ikarus Efsanesinin özetini buldum.Buyrun:

İkarus Efsanesi

Mitolojide güneşe çok yaklaştığı için kanatları eriyen ve düşerek ölen karakterdir. İkarus ve bilge babası, Girit’te bir labirente kapatılır. Babası oğluna kuğu kanatları ve balmumunu birleştirerek bir çift kanat yapar ve yolu havadan bulmasını ister. Daedelus, oğlunu, "Güneşe fazla yaklaşma, güzelliği seni büyüleyecektir. Fazla yaklaşırsan kanatların erir" diye uyarır. Ancak uçmanın ve güneşin güzelliğine kapılan İkarus, güneşe yaklaşır ve kanatları erir.
http://tokiohoteltrfan.forummum.com

MTV EMA Kırmızı Halı
1 sayfadaki 1 sayfası