Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

TH ve Sevgililer Günü

YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı

MesajKonu: TH ve Sevgililer Günü   Çarş. Kas. 26, 2008 10:59 pm

Kaynak: http://tokiohotel.buzznet.com/user/journal/1818511/tokio-hotels-plans-valentines-day/
hotel

Buzznet: Bu seneki Sevgililer Günü için özel bi planınız var mı? Varsa kiminle ve nerede ?

Gustav: Keşke planım olsaydı! Maalesef tatilimiz ocak ortasında bitti yani boş zamanımız da bitti. Sevgililer Gününde uzun zamandır beklediğimiz Kuzey Amerika turumuzun ortasında olucaz .

Buzznet: Sevgililer Gününde evde olsaydınız ve sevdiğiniz biriyle bir film izleyecek olsaydınız bu ne filmi olurdu ve neden ?

Bill: Öncelikle Ice Teami hazır ederdim ve patlamış mısır yapıp, birsürü şeker alırdım. Sonra kocaman bir battaniye alır ve kızla yakınlaşırdım. Tom'un aksine aşk hikayeleri kiralamış olurdum... ya da kız ne seviyorsa.. Şanslıyım ki ben kızların sevdiği tür filmlerden hoşlanan biriyim. Yanlış anlamayın, korku filmi de severim ama onlar turnede çocuklarla olduğum zamanlar için.( iyi ki yanlış anlama demiş yoksa abuk subuk konuşmaya çarpıtmaya başlarlardı)

Buzzne: Hiç aşk mektubu aldınız mı ya da birine yazdınız mı?Eğer aldıysanız kimden ve ne yaptınız ya da yolladıysanız o kişinin cevabı? ( Allahım bu ne merak)

Tom: Tonlarca aşk mektubu ve sevgililer günü kartı alıyorum ama Maalesef bu diğer üçlünün başına hiç gelmedi ( Alahım iki dakkada ezdi yalnız çocukları Hönk )(Güler) Bill , Georg & Gustav'ın kendilerine kart yollamaları gerekiyo. Ciddi olmak gerekirse , sevgililer günü gibi zamanlarda çok özel mailler alıyoruz. Güzel çizimler, peluş oyuncaklar ve bir çok başka, emek harcanmış şeyler. Görünüşe göre fanlarımız ne yollayacaklarını uzun süre düşünüyorlar. ( oha heralde yani bi çift kokuşuk çorap yollıcak değiliz oğlum oha yani ) düşündüm de : ben her günü sevgililer günü gibi hissediyorum

Buzznet: Özel birine onu sevdiğinizi söyleyecek misiniz Sevgililer Gününde? Eğer söyleyecekseniz bu kim ve bu kişi neden aşkınızı hak ediyor ?

Tom: Uzun telefon listemin %90'ı kızların numarası zaten – yani bana “eğer” diye değil , “kaç” kıza aşkını söyleyeceksin demelisin (Güler) Ayrıca Georg'un kime Seni Seviyorum diyeceğini biliyorum – aynadaki yansımasına ( ahaha güzel espriydi allah için hakkını verelim ) Doğrusu hepimiz şuanda yalnınız buınu diyebileceğimiz kız arkadaşlarımız yok .Ama istersem, telefonumda her zaman için uzun bir liste var. ( Allah seni ne etmesin ya xD sıpa nolucak bi ben yokum o listede Tongue )

Buzznet: Romantik bir buluşmada ortamı oluşturmak için ne yaparsınız ? Randevuda ne olur? Nerde olur? Ne giyersiniz, pişirirsiniz, dinlersiniz, gidersiniz? ( oha lan soruya bak )

Georg: Sadece kendim olmaya çalışırım. Onu etkilemek için süslü şeyler giymem . Söylemeye çalıştığım şey,kız benim için giyinirse mutlu olurum ama olmadığı biri gibi davranmasını istemem .
Romantik ortam için onu güzel restoranta götürürüm. Şimdi düşündüm de.. Ona yemeği ben hazırlardım – bu daha özel- restoranttaki yemek tabii ki daha güzel olur ama benim makarnam bir şansı hak ediyor! ( Tamam millet seneye sendeyiz Geo'cum benimki yoğurtlu olsun! )
Kullanıcı profilini gör http://tokiohoteltrfan.forummum.com

TH ve Sevgililer Günü
1 sayfadaki 1 sayfası