Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom"Ben Sex Sembolüyüm" xD

2 posters
YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Tom"Ben Sex Sembolüyüm" xD Empty
MesajKonu: Tom"Ben Sex Sembolüyüm" xD   Tom"Ben Sex Sembolüyüm" xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:00 pm

Muhabir : Burada, Meksika'da olmak size nasıl hissettiriyor?
Bill : Biz çok mutluyuz, sahnede çok eğlendik ve burada olmaktan mutluyuz.

Muhabir : Bir grup olarak nasıl bir araya geldiniz?
Tom : Biz 7 yaşındayken Gustav ve Georg'la tanıştık, ondan önce de çeşitli projelerde yer almıştık, hepsi de müzikle ilgiliydi tabii. 8 yıl önce resmi bir grup halini aldık.

Muhabir : Öğrencilik hayatınız nasıldı?
Bill : Dürüst olmak gerekirse hayatımızın en iyi dönemlerinden biri değildi. Notlarımız çok iyi değildi, çok kötü de değildi ama bazen onlar yüzünden cezalandırılıyorduk. Okuldaki zamanımız asla en iyisi değildi.

Muhabir : Meksikalı kızlar sizce nasıllar?
Tom : Biz tüm kızları görmekten mutluyuz, dün imza gününde yaklaşık 5000 insan gördük, harikaydı. Bizi karşılamaları muhteşemdi.

Muhabir : Her arkadaş grubunda her zaman bir pasaklı, lider, her zaman geç kalan biri vardır. Grupta bu kişiler kimler?
Bill : Georg her zaman geç kalır.

Muhabir : Georg bunun doğru olmadığını söylüyor..
Georg : Ben dakik olmakta gayet iyiye gidiyorum.
Gustav : Ben sakin olanım.
Tom : Ben sex sembolüyüm.

Muhabir : Seyahat ederken her zaman utandırıcı anlar olur. Paylaşmak istediğiniz bir anı var mı?
Bill : Birçok utanç verici anımız var ama biz her zaman otel odamıza gizlice giren ve sadece bize ulaşmak için iki katı tırmanan kızlara sahibiz.

Muhabir : Burda Meksika'da çok az kaldıgınızı biliyoruz ama daha fazlasını ögrenmek istiyoruz.Neden Tokio Hotel? Siz cocuklar Almanyalısınız..
Bill : Büyük şehirleri seviyoruz ve Tokio'nun uygun olabilecegini düşündük.

Muhabir : Aslında,Mexico City de cok buyuk bir şehir.Adınızı Mexico City Hotel koyabilirdiniz.
*Herkes güler*
Bill : Ve dünyanın her yanına seyahat etmek bizim hayalimiz oldugunda ''hotel''kelimesini seçtik..

Muhabir : Meksika'dan sonraki planlarınız nedir?
Bill : Los Angelas'a gidicez turumuza devam etmek ve VMA için..İki dalda adayız..

Muhabir : Katıldıgınız için tesekkurler.İki gün sonra dogum gununuz ne yapıcaksınız?
Tom : Henüz bilmiyoruz ama cok çılgınca olucak ..

Muhabir : Tekrar tesekkurler..
Tom : Muchas Gracias (Biz tesekkur ederiz gibi birşey xD)

Muhabir : Bildiginiz kelime varmı İspanyolca?
Gustav : Gustav:Como esta chica(Naber bebek..)
Tom : Hola.Muchas gracias.Te quiero puta (Merhaba.Çok teşekkürler.Seni seviyorum or.... )
Georg : Hayır..
Bill : Viva Mexico..

KAYNAK: http://www.tokiohotelamerica.com/2008/09/27/interview-in-mexico/
http://tokiohoteltrfan.forummum.com
bill_is_my_life
TH Fanı
TH Fanı
bill_is_my_life

Lakap : mnik kelbek

Tom"Ben Sex Sembolüyüm" xD Empty
MesajKonu: Geri: Tom"Ben Sex Sembolüyüm" xD   Tom"Ben Sex Sembolüyüm" xD Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 2:41 pm

Tom : Biz tüm kızları görmekten mutluyuz, dün imza gününde yaklaşık 5000 insan gördük, harikaydı. Bizi karşılamaları muhteşemdi.

gelin buraya nasıl karşılanıyorsunuz görün elbet geleceksiniz ve biz tüm th fanları olarak sizi çok ama çok şaşırtacağızz Wink Wink Wink Wink
amerikaymış hıh Mad Mad

Tom"Ben Sex Sembolüyüm" xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gibson-Alex Becker"Tokio Hotel Dünya'yı Fethetti!.