Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TH ile Özel xD

YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

TH ile Özel xD Empty
MesajKonu: TH ile Özel xD   TH ile Özel xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:01 pm

Aşk (şehvet )
Nasıl bir kız kalbinizi ele geçirir?
Bill:Bence romantik ve eğlenceli olmalı.
Tom: Seksi kızlardan hoşlanıyorum.(senden ne beklenirdi ki )
Gustav: Bağlantı kurabileceğim kızları seviyorum.Konuşmaya ihtiyaç duymadan iletişim kurabilmek istiyorum.
Georg: Tom'a katılıyorum.Seksi kızları seviyorum.Ve burda Fransız kızlar listede.(Kara liste mi çıkardın len Allah'ın sapığı Bu da Tom'a benzedi yahu )

Kıskançlık
Sizi ne kıskandırır?
Konu aşk olunca dördümüz de kıskancız ve biz bunun aksini söyleyemeyiz.Kalp bizim güçsüz noktamız.

Oburluk
Favori yemekleriniz neler?
Gerçekten İtalyan yemeklerini seviyoruz,pizza,calzone ( Hönk ) ve makarna gibi.Çünkü sahnede çok enerji harçıyoruz ve on sekiz saat içinde büyük bir tabak spagetti yiyoruz.İlk önce bundan nefret ettik;ama şimdi alıştık.Ama spagettinin yanında,sade her şeyi severiz.

Gurur
Neyle gurur duyarsınız?
Başta başardığımız her şeyle.Aslında Almanya'nın küçük bir köyünden buraya gelmek için çok çalıştık.Kritik ve bir çok zorluklara rağmen,gerçek şu ki Almanya'nın dışında da popular olmak bizim en büyük gururumuz.

Öfke
Sizi ne sinirlendirir?
Bizi sinirlendirmeniz için gerçekten çalışmanız gerek.İçimizden biri üzgünse hep onun yanındayız ve onu sakinleştiririz.

Tembellik
Nasıl dinlenirsiniz?
Genelde TV izleriz,müzik dinleriz..Turda hep birlikte oluruz ve birlikte takılırız.

Aç Gözlülük (hö? Hönk)
Çok para harcar mısınız?
Cömertiz ama boşa para harcamayız.Sadece eğlence için parasını boşa harcayanlardan nefret ederiz.Sadece ihtiyaç duyduğumuz ya da gerçekten istediğimiz şeyleri alırız, ama her zaman normal düzeydedir.

Dedikodular Hakkında Gerçekler..

Tom polis tarafından durduruldu. (Doğru)
Tom hayallerindeki arabasını alır almaz - siyah bir Cadillac Escalade, onu kullanmak için her uygun durumu kullandı.Ama şu kötü ki onun güzel arabasının aşırı hızı Alman polislerinin dikkatini çekti.Tom, Hamburg yakınlarında,Alman polisler tarafından düzenlenen "şoförlerde uyuşturucu ve alkole hayır."operasyonu sırasında durduruldu.Tom'un masum olduğundan emin olduktan sonra onu bıraktılar.

Bill saçını kaybediyor.(Yanlış)
Bill'in sıradışı saçları bir çok dedikodunun ana konusu oluyor.En sonki dedikodu Bill'in saç kremini fazla kullanmasından dolayı saçını kaybettiği yönünde.Hatta,Bill'in iki yıl içinde tamamen kel kalacağını konuşuyorlar.Saç ürünleri kafa derisine zarar verseydi kimse onları kullanmazdı.Bill'in saçları tehlikede değil.

Bill ve Tom - en iyi öğrenciler(Doğru)
Kaulitz kardeşler, okuldan nefret etmelerine rağmen iyi öğrencilerdi.Tokip Hotel hayatının paralelinde iki müzisyen lise diploması için çalışıyorlardı.Son sınavlarını harika notlarla geçtiler."Ben ve Bill için diploma gerekli, bu yüzden eğitimimize devam etmeye karar verdik." diyor Tom.

Fanları onlara kızgın. (Yanlış)
"1000 Hotels" turundaki bazı iptaller bir çok fanları hayal kırıklığına uğrattı.Malesef ki bu Tokio Hotel'in Bill'in sağlık sorunlarını yenmesi için ilk konser iptali değildi..Bu yüzden fanlar kızgın mı? Gruptan vaz mı geçiyorlar? Hayır! Her gün dağlarca mektup yolluyorlar.Dünyadaki tüm fanlar birlikteler.

Bill konuşamadı.(Doğru)
Ses ameliyatı bir şarkıcı için gerçekten bir kabustur.Özellikle Bill gibi geveze biri için. (Anlıyorum seni yavrum ) Şükür ki doktorlar ameliyattan sonra Bill'in sadece on gün konuşmasını yasakladı.Bu iyileşmenin en önemli süreçlerindendi..
http://tokiohoteltrfan.forummum.com

TH ile Özel xD
1 sayfadaki 1 sayfası