Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bill En Arzulanan Erkek Olmasına Rağmen Neden Yanlız??

YazarMesaj
bill_is_my_life
TH Fanı
TH Fanı
bill_is_my_life

Lakap : mnik kelbek

Bill En Arzulanan Erkek Olmasına Rağmen Neden Yanlız?? Empty
MesajKonu: Bill En Arzulanan Erkek Olmasına Rağmen Neden Yanlız??   Bill En Arzulanan Erkek Olmasına Rağmen Neden Yanlız?? Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 2:44 pm

Binlerce aşk mektubu , çığlık atan fanlar!
Sayısız kız ona “seni seviyorum” diye bağırıyor . O Almanya’da en çok arzu edilen erkek .
Ama yinede Bill Kaulitz (17) hala tek . Ve 730 günden fazla bir süredir .
Bravo’daki bu röpörtajda Tokio Hotel’in solisti kızları , yalnızlığı , duygularını ve yeni bir aşk için olan umutlarını anlatıyor .

Bravo: Tam olarak ne zamandan beri teksin ?
Bill : Yaklaşık 2.5 yıldan beri yalnızım.

Bravo : O zaman bu en son kız arkadaşın olduğunda 14 yaşındaydın demek olmuyor mu ?
Bill : Kesinlikle . O kızla 1.5 sene boyunca beraberdik ve ben ona gerçekten aşıktım .

Bravo : Neden ayrıldınız ?
Bill : Bilmiyorum . Başka taraflara sürüklendik . Ama ben hiçbir kız arkadaşımdan kavga nedeniyle ayrılmadım zaten . Her zaman arkadaş kalırım ve onlarla iletişimi kesmem .

Bravo : Kaç tane kız arkadaşın oldu ?
Bill : Beş ! İlk defa aşık olduğumda 4. sınıftaydım . Benden büyüktü . Benim her zaman uzun ilişkilerim olmuştur .

Bravo : Aşık olduğunda kendini nasıl hissedersin ?
Bill : Olabilecek en iyi şeydir bu eğer başka bir insana büyük duygular besliyorsan .. Öyle olduğunda kafam tamamen karışık olur ve hiçbir şeye konsantre olamam …

Bravo : Peki bugün aşık olmak ister miydin ?
Bill : Evet ! Tekrar aşık olmayı gerçekten isterdim . Bu duygu gerçekten harika – bu duyguya tekrar sahip olabilmek fevkalade olurdu . Ama ben kesinlikle hiçte mutsuz değilim şuan . Son yıllarda çok şanslı olaylar yaşadım . Ayrıca tek olmanın avantajlarıda var . İstediğin gibi insanlarla konuşabiliyorsun ve kimseye bir şey kanıtlaman gerekmiyor .. ayrıca kıskançlıkta yok .

Bravo : Kimseyle öpüştün mü şu son 2 senede ?
Bill : Hayır ! Sadece arkadaşça öpücükler – karşılamalar için . Ama tutkulu bir şey olmadı .

Bravo : Ama genelde partilerde ve etkinliklerde bulunuyorsun – bir şey olabilmeli ..
Bill : Evet , tabii . Ama ben ama öylesine birini seçmem . Kısa flörtlerim bile olmaz benim . Tabii bu mümkün ama bu genelde Tom’un bölümü (güler)(Evet hatırlattığın için saol ) . Benim için hiçbir şey ifade etmiyor bunlar .

Bravo : Bazen kendini yalnız hissetmiyor musun ?
Bill : Evet , öyle zamanlar oluyor . Hep bir seyahatteyiz – ve bazen gece yalnız oluyorsun . Bu bizim hayatımızın bir parçası . Böyle durumlarda yanımda bir kızın olması iyi olurdu . Tabii Tom , Gustav , Georg ve ailem var ama yine de bazen kendimi yalnız hissediyorum .

Bravo : Bunu yenmek için ne yapıyorsun ?
Bill : Uyuyorum ! (sırıtır) Hep iyi gelir .

Bravo : Ama bu çok üzücü değil mi ?
Bill : Hmm – böyle durumlarda arkadaşlarımı arıyorum genelde . Hep benim yanımda oluyorlar . Ayrıca hissettiklerimi yazmama yardımcı oluyor – mesela yeni şarkımız “Hilf mir fliegen” i böyle yazdım .

Bravo : Fanlarının aşk itiraflarından oluşan bir yağmura tutuluyorsun hep . Bir fanı kız arkadaşın olarak hayal edebilir misin ?
Bill : Bu çok cool olurdu . Benim yaptığım işi ve müziğimi seven birine sahip olmak süper olurdu .

Bravo : Peki bu kadar kızın arasından aşık olabileceğini nasıl bulmayı planlıyorsun ?
Bill : Bu zor tabi – ama imkansız değil . Fanlarla tanışabildiğim bir sürü durum oluyor . Böylece bir tanesine aşık olabilmem mümkün .

Bravo : Hiç bir fanla tanışıpta , “Çok ateşli” diye düşündün mü ?
Bill : Evet , öyle kızlar vardı ve ben gerçekten çok tatlı olduklarını düşündüm . Ama genelde birbirimizi daha yakından tanımamız için zaman olmuyor . Benim hep zamana ihtiyacım olur kalbimi birine açmadan önce .

Bravo : Bunu nasıl değiştirmeyi istiyorsun ?
Bill : İstemiyorum . Ayrıca aklımda tanıştığımın o an fotoğraf gibi kalır . Ben ilk görüşte aşka aşırı inanırım .

Bravo : Böyle bir durumda nasıl tepki verirdin ?
Bill : Önce düşünürdüm : Onu iyice tanımam gerek . Ama gerçekten hiçbir fikrim yok ne kadar ileri gideceğim hakkında . Tamamen karmakarışık olurdum ve nereye gideceğimi bilemezdim .

Bravo : Peki gruplar ?
Bill : Onlarla hep iyi konuşmalarım olur ama ben tek gecelik ilişkilerin insanı değilim…

Bravo : Peki tek gecelik bir ilişki yaşayabilmen için ne olmalı ?
Bill : İlk bakışta aşk sanmalıyım ve ertesi sabah aslında onun aptal ve o….. olduğunu farketmeliyim . Öyle olduğunda sadece tek bir geceyle kalır iş . Ama böyle şeyler yapmayı düşünmüyorum , gerçekten tek gecelik ilişkileri sevmiyorum .

Bravo : Fanlarının sevgisi ilişki yerine geçebiliyor mu ?
Bill : Olabilir . Fanların bize ilettikleri ne olursa olsun çok güzel . Gerçekten harika bir duygu onlara sahip olmak . Onları düşünmek hep bana yardım ediyor .

Bravo : Müzik mi Aşk mı ? Hangisi daha önemli ?
Bill : Ben hayalimi müzikle yaşıyorum . Aşık olduğumda belki bunu başka bir ışıkla görücem .. Ama şuan için Tokio Hotel benim için ilk sırada ..

Bravo : Fanlarına birine aşık olduğunu söyler misin ?
Bill : Evet ! Bunu kendime saklayamayacağım kesin . Ayrıca öyle bir şey olduğunda onunla çok zaman geçiririm ve herkes bunu görür zaten . Saklambaç oynamak hem onun için hemde fanlarım için adil bir durum olmaz .

Bill En Arzulanan Erkek Olmasına Rağmen Neden Yanlız??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En iyi giyinen erkek xD
» Bill ve Tom
» Bill ve Orkestrası
» Bill hasta mı?
» Bill'in rüyası