Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bill'in Blogundan x(

YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı

MesajKonu: Bill'in Blogundan x(   Perş. Kas. 27, 2008 5:39 pm

Kaynak:http://www.alloy.com/5/91/6609/1/ref/archive/5/91/more_module_spot_2_link
ALINTI

Herkese selam, Ben Bill.

Kanada ve Birleşik Devletlerdeki kısa yolculuğumuzdan henüz döndük.
Geçen Çarşamba, ikinci turumuzdan sonraki gün; New York’dan ayrıldık.
Ben hala bu gezinin şaşırtıcı derece mükemmel gittiğine ve nasıl harika adamlar olduğuna inanamıyorum. Biz bu tür desteği ummuyorduk. You ROCK!! ( ne demekse bu..

Akşam, sonsuz gecikmen sonra, eve gittik. Diğer üç kişi (Tom, Georg ve Gustav) Hamburg’da stüdyoya geri döneceklerini ve provalara başlayacaklarını sandıkları zaman, ben Berlin’de başka bir iş yapıyordum. ( nasıl yani..) Frankfurt’a vardıktan sonra birbirimizden ayrıldık (aman kaybolmayın da.. ) Ve Hamburga uçuş iptal edildi-- yine, alışılmış görünüyordu. ( Seyahatimizde olanlara gerçekten şaşırıyorum – yaptığımız her uçuş ya ertelendi ya da iptal edildi ) ( eziyet resmen..) Herneyse, her zaman, ben çalıştığım zaman, çocuklar bazen çalışmıyordu. Wink (cümleye bak beee.. ) Bu nedenle, Cuma gününki fotoğraf çekimi için Berline gittim (hee başka iş dediğin budu yani.! Allah seni.. ) Tom, Gustav ve Georg Pazartesi günü tur provalarına başlayacaklar. Harika olduğunu bildiğimden beri, her şey öyle zaten. Onlar hazır olduğunda, ben de provalara katılacağım. Bu yüzden, bu sefer düzgün olacağımızı sanıyorum! Wink

Oo, 3 Martta üçüncü Avrupa turumuz başlayacağı için çok heyecanlıyız. Sizi bizle beraber gezimize götüreceğiz (ah bebişim, sadece yazılar ve videolarla olmuyo ki.. Bilet yollayın bilettt!! ) – kalacağımız ayarlandı (kalacakları yer yani)

Bu arada, alloy.com’daki tüm yorumlarınız için teşekkürler..

Yakında sizlerle konuşacağım!

-Bill
Kullanıcı profilini gör http://tokiohoteltrfan.forummum.com

Bill'in Blogundan x(
1 sayfadaki 1 sayfası