Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ema Hakkında İlk Röpörtaj(bBill:Tom Sen Koca Bir Sıfırsın)

YazarMesaj
bill_is_my_life
TH Fanı
TH Fanı
bill_is_my_life

Lakap : mnik kelbek

Ema Hakkında İlk Röpörtaj(bBill:Tom Sen Koca Bir Sıfırsın) Empty
MesajKonu: Ema Hakkında İlk Röpörtaj(bBill:Tom Sen Koca Bir Sıfırsın)   Ema Hakkında İlk Röpörtaj(bBill:Tom Sen Koca Bir Sıfırsın) Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 5:30 pm

Wendy productions gururla sunar

Evet sezonun son episode'u Episode 53 çevirisi ile karşınızdayım. Bu süre zarfı içerisinde, yeri geldi güldük, yeri geldi ağladık (hiç hatırlamıyorum ama neyse xD), yeri geldi heyecanlandık, her hafta merakla bekledik ama ne yazık ki, bir TH TV sezonunun daha sonuna geldik (sanki 10 sezon yaptı xD) Bir dahaki sezona kadar kendinize çok iyi bakın, biz çevirmenlerin episode çevirilerini özleyin emi xD

Bazı kısımları dinleyerek çevirdim, yanlışlarım varsa özür dilerim.

TAVSİYE: Bir yandan izlerken, bir yandan okuyun (biraz zor olacak ama xD), diğer türlü saçma geliyor, olaylar baya bir kopuk birbirinden.

Episode 53 için Tık x)

Tokio Hotel Gururla sunar: Liverpool, biz geliyoruz !

Bill: Ben hip-hop kıyafetlerimi giydim.

Bir adet kadın: Biz MTV'nin headliner'ını açıklamak için buradayız. Bu bir grubun canlı performansı.

Bir adam: Ve, kazanaaan... Tokio Hotel !

(Bill'in sanırım sevinçten dolayı farkında olmadan yaptığı, garip garip el çırpma hareketlerini görürüz. xD)

Bill: Müziğimizden hoşlandığınız için çok teşekkür ederiz. Şovlarımıza geldiğiniz için teşekkür ederiz. MTV'ye teşekkür ederiz. (Bana da edin yahu başlamışken xD) Ve bu ödül için teşekkür ederiz. Siz bunu yine yaptınız ! Çok teşekkür ederiz. Gelecek yıl görüşmek üzere; canlı, yeni albümüzle. Çoook teşekkür ederiz.
(Georg muhteşem bir biçimde şampanyayı patlatır )

TH Ekibi: Ve bütün bunlar bir yıl içerisinde !

Bill: VMAlar, dört tane Latin müzik ödülü...

Tom: Evet, EMAlar, VMAlar, dört Latin müzik ödülü ve YİNE EMAlar ! İnanılmaz !

(Bill arada birine teşekkür etti. Almanca )

Bill: Tamamen inanılmaz.

Georg: Şerefe ! Şanlı zaferimize ! (savaş kazanmış gibi konuştu xD)

Tom: Şanlı zaferimize - ve Tom'a bravo !

TH Ekip: Kesinlikle !

Bill: Ve benim ceketime bravo !

Tom: Fanlarımıza bravo !

TH Ekip: Şişeyi tutuş şeklin çok güzel !

Tom: Georg aslında bir garson olmak istiyordu.

Bill: Bu çok tuhaf. Çünkü kimse bunu beklememişti. Demek istediğim, bu çok (uyh, tıkandı ).. Biz çok şaşırdık çünkü, Metallica, Foo Fighters, U2, Linkin Park gibi isimlerle aday gösterilmiştik. Ve o bir tür .. (yılan gibi tısladı, ne dediğini anlayamadım). Bu en iyi headliner ve biz çok gurur duyduk.

Tom: Bence bu çok harika !

Bill: Evet. Fanlarımıza teşekkürler, o bir oylama ödülüydü .. Biz şovu görmek istiyoruz. Biz Pink'i merak ediyoruz. Sanırım o bu gecede son olarak çıkacak kişi.

Tom & Bill: En büyük diva ?

Tom: Bilmem, belki Beyonce, ama ..

Georg: Bence Bill en büyük diva.
Bill: Ben en büyüğüm ! (eed ölesin! Embarassed )

Vee TH DVD'si Caught on Camera !

(Muhteşem ötesi görüntüleer En iyileri DVD'ye saklamışlar )

Tom: Süpermarkette tek gecede, o tüm Amerika turu'nda kazandığımız parayı harcadı. ( Billden bahsediyor Embarassed )

Tom: İnsanlar bana bir şeyi değiştirip değiştirmek istemediğimi sorup duruyorlar. Ben o konuda emekli oldum gibi bir şey, tüm yaşamım boyunca sadece üç farklı saç kesimim oldu.

Bill: Tom gerçekten orta sınıf, benden çok daha fazla ! Tom gerçekten orta sınıf, gergin ve sıkıcı, bir sıfır. Sen gerçek bir sıfırsın Tom !

TH TV'DEN NOT !

Geçtiğimiz yıl içinde Tokio Hotel Tv'yi izlediğiniz için teşekkürler. TH TV yakında geri dönecek. Biz bu arada yeni videolar yollamaya devam edeceğiz. Yani düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Tüm sevginiz ve desteğiniz için teşekkürler. Siz çocuklar müthişsiniz !

Ema Hakkında İlk Röpörtaj(bBill:Tom Sen Koca Bir Sıfırsın)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Georg ile Röportaj
» TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD
» 1000 Meere/Röportaj
» Tom Hakkında...
» Bill ile TH Hakkında