Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Billin İçinden Tom Çıkarsa

2 posters
YazarMesaj
bill_is_my_life
TH Fanı
TH Fanı
bill_is_my_life

Lakap : mnik kelbek

Billin İçinden Tom Çıkarsa Empty
MesajKonu: Billin İçinden Tom Çıkarsa   Billin İçinden Tom Çıkarsa Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 5:34 pm

Bilin içinden tom çıkarsa
İsveç Dergisi FRIDA'dan alınmıştır ... Kopuş bir röpörtaj ... Röpörtaj boyunca suratınızda 4 kere " " ifadesi belirecek ... Uyarmadı demeyin

Çeviri benim eserimdir .. =))

Kaynak : http://tokiohotelamerica.com/forum/showthread.php?t=747

Bill : Georg en pisimiz !!

Milyonlarca satan Cdler ve grup kendini gösterir göstermez deliren fanlar .. Şunu diyebilirizki popülerlikleri gitgide artıyor . Grup , FRIDA'ya kimin en çok kızı aldığını , kimin kendini beğenmiş olduğunu ve kimin en kirli zekaya sahip olduğunu açıklıyor .

Hala otelden bir televizyon atmadılar – bundan biraz daha iyi davranıyorlar . Ama otellerde yaşamayı seviyorlar . İsimleri gibi . Tokyo şehri ise onları büyülüyor her ne kadar hala oraya gitmemiş olsalarda .

7 sene önce kuruldu grup ama büyük çıkışlarını 2005 te “Durch den Monsun” şarkısıyla yaptılar ve o günden beri başarılarının bir sonu olacak gibi görünmüyor .

Maalesef ingilizce becerileri müzik becerileri kadar iyi değil . Bu yüzden FRIDA onları memleketleri Almanya'da aradığında bir almanca-ingilizce tercümandan yardım aldı .

-Merhabaa , diye aynı anda bağırdılar .

Bundan sonra ise solist Bill tüm röpörtajı ele geçiriyor . En fazla o bağırıyor ve her soruya o cevap veriyor . İkizi Tom ise arka sıralara geçiyor ama her ne kadar Bill ikisi arasında daha dominant olan olsa da , çok iyi arkadaş olduklarını söylüyor .

-Tom benim ruh ikizim . Birbirimizi o kadar iyi anlıyoruz ki konuşmamız hiç gerekmiyor . Neredeyse korkutucu . Tomsuz bir hayat düşünemiyorum .

Neden grubun ismini orada hiç bulunmadığınız halde Tokio Hotel koydunuz ?

Bill : Biz Tokyo'yu seviyoruz , bu kadar basit . Hayalimiz oraya gitmek ve gelecek sene için oraya bir seyahat planlıyoruz . Harika bir şehir olduğunu duyduk .

Neden bu kadar popülersiniz sizce ?

Bill : Hiçbir fikrim yok . Başta kimse bizimle ilgilenmiyordu ama bir gün hepsi değişti . Bence insanlar bizi seviyor çünkü onlara ulaşıyoruz ve müziğimiz duygular üzerine kurulu ..

Stockholm'daki cd imzalama kaosa dönüştü . Bazıları güvenlik çitine yapıştı bazılarının ise hastaneye götürülmesi gerekti . Bu konuda neler hissediyorsunuz ?

Bill : Bu kadar çok kişinin imza oturumuna gelmesi bizi çok mutlu etti ama böyle şeyler olunca endişeleniyoruz . Kimsenin incinmesini istemeyiz .

Bir fanın size yaptığı en garip şey neydi ?

Tom : O kadar çok şey oldu ki . Fanların bize yolladığı özel şeyler ve sahneye attıkları iç çamaşırları ya da yazdıkları özel mektuplar ve şarkılar ... Bir keresinde 40 kilometrelik bir fan mektubu almıştık . (O-haaa Yazan kişiyi tebrik etmek gerek )

Kız arkadaşlarınız var mı ? (yapmayın ama bu soru bayatladı resmen )

Bill : Hayır hiçbirimizin kız arkadaşı yok . Hepimiz bekarız .

Flört de mi etmiyorsunuz ?

Bill : Şey .. ciddi bir şey yok .. Bazıları edebiliyor . Tom'un günleri tamamen boş , yani zamanı olan tek kişi o ...

Hanginiz ...

Daha popüler ?

Önce herkes “ben,ben,ben” diye aynı anda bağırıyor sonra ise Bill konuşuyor : “Ben olmalıyım , en çok kızı ben alıyorum” ( 1. ... Bunu diyenin Tom olması gerekmiyor muydu )

Daha kendini beğenmiş ?

Bill : Bilmiyorum , sanırım benim . Ben en kendini beğenmiş olmalıyım çünkü aralarında en yakışıklı benim ( 2. ) . Napabilirim görünüşümü değiştiremem .

En nazik ?

Bill : Georg . Çok sabırlı , kibar ve alçak gönüllü . (Evet öyle ve siz bu gül gibi çocukla alay ediyorsunuz )

En yakışıklı ?

Bill : Yine bu benim (3. ) . Kendime fazla mı güveniyorum ? Hiçte değil . Aslında gayet utangacımdır .

En çekici ?

Bill : Eğer sorular böyle devam ederse her cevaba sadece Bill yazmamız yeterli sanırım . (4. ve en büyük )

En pis ?

Tom : Georg .
Georg : Hayır bu doğru değil .
Bill : Evet doğru . Duş almıyorsun . Uzaktan bile kokun alınabiliyor .

Georg protesto eder ama grubun geri kalanı evet gerçekten doğru diye bağırır ..

En kirli zeka?

Georg : Bu Bill ve Tom arasında berabere gider . İkisininde eşit derecede kirli bir zekaları var (kirli zeka derken :uw: ) .
Bill : Bende öyle düşünüyorum ama söylemesi zor . Bunun için kavga etmemiz gerek . [güler]
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Billin İçinden Tom Çıkarsa Empty
MesajKonu: Geri: Billin İçinden Tom Çıkarsa   Billin İçinden Tom Çıkarsa Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 5:37 pm

Yakıyorlarr Very Happy
http://tokiohoteltrfan.forummum.com

Billin İçinden Tom Çıkarsa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ema´dan Billin El Şakası