Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Almanyadan Yeni bir Dalga

YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Almanyadan Yeni bir Dalga Empty
MesajKonu: Almanyadan Yeni bir Dalga   Almanyadan Yeni bir Dalga Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 9:32 pm

new jersey'de bir cumartesi sabahı yüzlerce kapişonlu genç çocuk yağmur çamur demeden meadowlands'in otoparkında yığılmış durumda ezilme tehlikesini pek umursamayan kalabalık sadece TOKIO HOTEL'e seslerini duyurmaya çalışıyor gencecik bir kız en ön sırada kendini paralıyor "bill!saçlarını yapmak istiyorum." bahsi geçen bill kaulitz alman grup tokio hotel'in 18 yaşındaki solisti. Bağırışlar devam ederken rasta saçlı gitarist tom "ready,set,go" ile açılışı yapıyor ve konser başlıyor. Kızlar bağırmaya devam ediyor fakat Bill hiç oralı olmuyor. Kendisine böyle bir teklifte bulunan her kıza cevap vermeye kalksaydı o kirpi saçlarının ne özelliği kalırdı değil mi? Bu yüzden sıska kalçalarını sallayarak şöyle bir dönüyor yumruğunu havaya kaldırıyor ve şarkı söylemeye başlıyor.
Tokio Hotel'in scream isimli albümü amerika'da ancak 6 mayıs'ta yayınlanabildi ve alman emo topluluğu o zamandan beri mtv'nin favorileri arasında yer alıyor New york ve Los angeles kapalı gişe konserlere çıkıyor."Şu bayat New york'taki ırving plaza'da çaldığımızda herkes şarkılarımızı ezbere söylemişti.Almanca olanları bile!" diyor bill."Avrupa'da büyük konserlere çıkmaya alışığız fakat amerika'daki ilgi şaşırtıyor."

Bundan sadece birkaç yıl önce bill ve tom Almanya'nın Madgeburg isimli ufak kasabasında az sayıda insana çalışıyorlarmış. "Her hafta sonu aynı kulüpte 15 kişiye falamn çalıyorduk."diyor yedi yaşında gitar çalmaya başlayan Tom.Bill'de tam olarak bu dönemde bir yıldız olamya karar verdiğini söylüyor."Televizyonda nena'nın konserini denk gelmiştim "99red ballons"u söylüyordu.Ben de sahneye çıkıp şarkı söylemek istiyorum demiştim" Tokio hotel ise tam olarak 2001'de iki diğer üyenin Gustav schafer ve Georg listing'in katılımıyla kurulmuş oldu. "bu gruba birileri yardım etmel diye düşündük" diyor Listing gülerek.

Scream grubun ill iki Almanca albümünden seçilen şarkılardan oluşan ilk ingilizce kayıtları."Her şarkıyla güçlü bir bağımız var" diyor şu anki imajını çocukken cadılar bayramında giydiği bir vampir kostümünden alan Bill. "Ready,set,go" bizim hikayemizi anlatıyor. bir anlamda. Hayalini izle ve yeni bir hayata başlamaktan korkma" diyoruz yani

kaynak:rolling stone dergisi temmuz 2008 sayısı
http://tokiohoteltrfan.forummum.com

Almanyadan Yeni bir Dalga
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni bi DVD
» Yeni bi Haber
» GNR yeni albüm
» TH'nin Yeni Albümü
» Bill'in yeni piercingi