Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bill'in Aşk Düşünceleri

2 posters
YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Bill'in Aşk Düşünceleri Empty
MesajKonu: Bill'in Aşk Düşünceleri   Bill'in Aşk Düşünceleri Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:00 pm

Tokio Hotel'in hayali Avrupa'yı ve yavaş-yavaş Amerika'yı fethetmekti...Fakat bu onların beklediklerinden daha hızlı gelişti.Peki ama kazandıkları başarılar haricinde Bill Kaulitz'in düşünceleri neler?

A:Evet Bill hala hayalindeki kızı mı bekliyorsun yoksa onu buldun mu?
Bill:Maalesef ki hala yalnızım

A:Peki ama beklediğin kızı nasıl hayal ediyorsun?
Bill:Kafa ve yapacaklarını daha önceden düşünmeyen { efendim} .Stili ve ve görünüşü büyük rol oynar.Açıkçası biri ile ilgilenmelisinki aşk yaşayabilesin,ilk görüşte aşkın varolduğuna inanıyorum.Baştan öyle bir ''şey'' olmalı ki yapışmalısın {yapışmak yok artık}

A:Bir kızda ilk dikkatini ne çeker?
Bill:Beni en fazla etkileyen küçük ve narin ellerdir.İlk başta dikkatimi her zaman bu çeker.Stil için belli bir tarzım yok önemli olan karakter.Eğer karakteri ikna olmamı sağlıyorsa,jean pantolon giymiş ,spor veya etek giymiş umrumda olmaz.

A:Ünlü yıldızlardan kimi beğeniyorsun?
Bill:Angelina Jolie.O mükemmel bir kadın.Daha sonrada Olsan ikizler...(Olsenlerin kafasını böcük gibi ezicem)

A:En son ne zaman aşık oldun?
Bill:Bayağı uzun zaman önceydi.13-14 yaşlarındaydım,fakat yaşadığım en büyük ilişkiydi.O zamandan beri daha maceralı bir ilişki yaşamadım.(ahh canım burda maceralı ilişki yalıcak(pek birşey anlamasamda) bir çok kız var)

A:Çabuk aşık olur musun?
Bill:Bu durum şu zamanlarda biraz değişmiş olsada,evet.

A:İlk adımı sen mi atarsın yoksa karşı taraftan mı beklersin?
Bill:İlk adımı ondan beklerim.Ama eğer hoşlandığım kız bana ilk adımı atacak cesareti gösteremiyorsa,o zaman ilk ben konuşurum.(ohh kızlar şanslıyız)

A:Bu kadar ünlüyken kızlarla tanışmak nasıl bir duygu?Güvenmek ve onların senin hakkında düşündüklerini anlamak zor değil mi?
Bill:Doğru olan şu ki grup kurduktan sonra hepimiz daha dikkatli olduk.Bizim için beğenmek ve güvenmek zorlaştı.Ama zaten illaki sevgililerimizin olmasını gerektiğini düşünmüyoruz.Uygun şartların bizi karşılaştırabileceğine inanıyorum.

A:Başka konulardan bahsedelim.Artık 18 yaşında oldun hayatında neler değişti?
Bill:Şimdiye dek alkol almamız ve araba kullanmamız yasaktı,ama şu anda daha fazla özgürüz.Bu zamana kadar çalıştık ve şimdi verimlerini alıyoruz.Ama sözleşme imzalayamıyorduk.Örnek olarak cep telefonumun sözleşmesini bile imzalayamıyordum.

A: En büyük hayalin ne?
Bill:Gerçekleşecek birşey değil.Ama görünmez olmak isterdim.Ama her zaman için değil sadece ben istediğim zamanlarda.Böyle birşey harika olurdu!Görünmez olduğun zaman,istediğin heryerde bulunabilirsin,izlemek istediklerini izleyebilirsin ve gizlice seni ilgilendiren konuları duyabilirsin.Bazen böyle hayallere dalmak çok hoşuma gidiyor.

A:Yeni saç modelin moda olmuş durumda.Fakat son günlerde saçlarını farklı stillerde görüyoruz.Saçını değiştirmeyi mi düşünüyorsun?
Bill:O anki durumuma bağlı.Sabah saçımın aynı durmasını istemeyebilirim sonuçta değişiklilikte gerekiyor.Ama saç modelimden memnunum değiştirmek isteyeceğimi sanmıyorum.

A:Peki değiştirseydin,ne yapmak isterdin?(sanane bize süprüz olucaktı}

Bill:Sanırım sarı olsaydı kötü olmazdı.Bana gidip gitmeyeceğini bilmiyorum ama komik olurdu heralde{gülüyor}

KAynak:Afisorama Yunan Dergisi

Çeviri: http://www.tokiohotelfantr.com/board/billartyk_athyk_olmak_istiyorum-t20637.0.html
http://tokiohoteltrfan.forummum.com
bill_is_my_life
TH Fanı
TH Fanı
bill_is_my_life

Lakap : mnik kelbek

Bill'in Aşk Düşünceleri Empty
MesajKonu: Geri: Bill'in Aşk Düşünceleri   Bill'in Aşk Düşünceleri Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 2:39 pm

ayy canım benim yaaa Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
sen her zaman en gözde en önde en sevilen olacaksın benim için
paylaşım için saol yaff ben billi çok ama çok ama çok ama çok ama çok kelimelere sığmayacak kadar çoook sefiyorum Embarassed Embarassed Embarassed

Bill'in Aşk Düşünceleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ema´dan Billin El Şakası
» Billin İçinden Tom Çıkarsa