Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Süper İkizler

YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Süper İkizler Empty
MesajKonu: Süper İkizler   Süper İkizler Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 9:33 pm

Onlar pop dünyasının en ünlü ikizleri ve gözlerini ilk kez açtıklarından biri birbirlerini tanıyorlar. Bill(19) ve Tom(19)! Onlar “Durch den Monsun”la çıkış yaptıklarından biri milyonlarca fan onları takip ediyor.Sevgi sözcükleri, dünyanın her yerinde ve her dilde söyleniyor. Nasıl bir ikili! Bill gizemli ön adam. Grubun ilan panosu. Kızlar ve aşk hakkında en sessiz olanı. Tom daha konuşkan, söyleyecek bir şeyi her zaman var. Oldukça farklı ama aynı zamanda çok fazla benzer. Tokio Hotel ikizleri kardeşçe sevgiden daha fazlasını paylaşıyorlar. “Bizim aramızda olandan daha yakın bir bağ olamaz.”diyor Bill, kendisi ve kardeşi arasındaki sihirli bağı açıklarken:biz çok farklıyız ve aynı zamanda aynıyız biz ikiz gibi görünmüyoruz ama ruh eşiyiz diye ekliyor tom. bu sepeple çocuklar bir diğerinin ne hissetiğini biliyor.tom açıklıyor:ben bill'e bakınca tam olarak ne düşündüğünü biliyorum. 'bir problem olmasa hissediyorum o yanımda olmasa bile.biz hiç birşey sölemeden iletişim kurabiliyoruz.birbirleriyle çok ilgilenirken aralarına hiç birşeyin girmesine izin vermezler özellikle bir kızın...'bir kız benim kardeşime herhangi birşey için karışırsa aşık olamam.kimsenin aramıza girmesine izin vermem diyor bill.VE tom açıklık getiriyor:'bill'e güvendiğim kadar hiç bir kıza güvenmem bill'le az zaman geçirmem beni kabul ettiği kadar kardeşimide kabul etmeli.
oradaki her bir dakikalarını beraber geçirmeyi tercih ettiler bunu 19. yaşgünlerinde (1eylül)de kanıtladılar.Bir gece önce grup arkadaşlarıyla georg ve gustavla takım halinde hollywood'un batısında ıvy restorantta akşam yemeğine gittiler.hotelin terasında gece saatlerin kadar doğum günlerini kutladılar.beraber geçirdikleri ilk gerçek doğum günüydü.ekipsiz,georg ve gustavsız çocuklar santa monica/kalifornia'daki sahilde rahatladılar o gün.tom salınmış rastaları,çıplak üstü ve havaya rağmen giyinik siyah üstlü kardeşinin yanında oturuyodu.beraber rahatladılar şezlongta rahatladılar,güneşlendiler,saihilde yürüdüler tabiki beraber!

'aslında biz herşeyi beraber yapıyoruz;tuvalete gitmek ve duş almak dışında.. diyor bill gülerek ama sonradan ciddileşiyor, her zaman düşünürüm eğer bir uçurumun kenarında olsak ve bi ses derseki birimizin atlaması gerek ve bi daha hiç gelmicek BİZ BERABER ATLARDIK YÜZDE YÜZ EMİNİM'
http://tokiohoteltrfan.forummum.com

Süper İkizler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper bi fake