Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tom ile Bill'in hastalığı üzerine

YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Tom ile Bill'in hastalığı üzerine Empty
MesajKonu: Tom ile Bill'in hastalığı üzerine   Tom ile Bill'in hastalığı üzerine Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 7:49 pm

BILD am SONNTAG: Tom, kardeşin ilerleyen günlerde bir ameliyat geçirecek.Bu günlerini evde nasıl geçiriyor?

Tom: Bill zamanının çoğunu yatakta yatıp film seyretmekle geçiriyor. Susması gerektiği için onu sürekli yatağa gömülmüş birşeyler izlerken buluyoruz. Şuanda Prison Break serisini izliyor. (Ay yaşasın!Bill bebeğim süper bi dizi izle yavrum izle aklındakini alır!) Genellikle bununla ilgileniyor. Arasıra altına bir pantolon geçirip ayaklarını sürüyerek buzdolabına gidiyor ve kendine yiyecek birşeyler alıyor.

Eline bi şişe bira alıp maç izlemek için tv karşısına geçtiğinde küçük kardeşimle gerçekten gurur duyuyorum. :(Azuahahaha xDD ahh Bill'im dünkü fenerbahçe beşiktaş maçını birlikte izleyeydik ya... )

Bence birşeyler yapmaya başlayabilir. Çok yavaştan alıyor. (Anlamadım... )

BILD am SONNTAG: Bill'e kim yemek yapıyor?

Tom: Şimdilik ona hergün BEN özel sosumla spagetti yapıyorum. (Yavrum sen yorma kendini biz Hilal'le geliyoruz biz yaparız... ) Sos görüp görebileceğiniz en lezzetli sostur. (Hadi lenn!! ben kendi sosumun üstüne tanımam valla... )

Bill muhtemelen buna uyuz oluyor çünkü sesiniz olmadan birşeyleri açıklamak çok zor hatta sesinin tamamen yerinde olmasına rağmen bu zor. (Niye eziyosun ki şimdi durup dururken çocuğu anlamadım xDD ) Ve şunu da söylemek isterim ki ben kesinlikle Bill'den daha iyi bir aşçıyım. (Öperüm senin o yemek yapan elleriniiii!!! )

Arasıra annemiz geliyor ziyarete ve o geldiğinde Bill adamakıllı yemek yiyeceği için çok heycanlanıyor.

Planlanan röportaj bu değilmiş. Tom ve Bill'le birlikte yapılacakmış.Fakat Bill'in durumu sebebiyle bu kadarcık olabilmiş.

Tekrar yapılan röportajı buldum! Çeviri yine benden. KAYNAK: http://ktunnel.com/index.php/1010110A/d87b4df20756617b5b802831a5c16820d7575d1fcc35b0e3d0d52c131d4091aaadb89718f3589d0bd94eec4cee91e42979783a28c7b258a4f48f0dc9df2fb385a2aa77453b5f7983c7826bc300c93ffd384462d35b6ad315089

Uzun zamandır ilk defa çoook uzun bir tatildesin. Nasıl hissediyorsun?

Yıllardır sürekli yollardaydık ve birden bire bütün gün evde kapalı kaldık. Çok ani bir değişim. Birden bir boşluğa düşüyorsunuz ve yolda olmayı özlüyorsunuz. Ve Bill'de şarkı söyleyebilmeyi özlüyor. (Oy bitanem yaa=( merak etme ben sana bnm ses tellerimi veririm... ) Bill sadece konserlerde ya da stüdyoda şarkı söylemez, genellikle bütün gün her an söyler! Şuan sesinin kötü olduğu tartışılmaz. Şuan çok sessiz. ve bence bu çok konforlu. (Kafanı koparırım senin Tom! )

Şuan Bill acı çekiyor mu? Onu nasıl teselli ediyorsunuz?

Aslındaaa bence hiç acı çekmiyor. Yani eğer acısı olsaydı hiçbirşeyi açıklayamazdı çünkü sesi yok. Bill normalde durmaksızın konuşur. Ama bu iyi birşey çünkü sinirlerini yatıştırıyor. Şuan şu koca hayatımın en rahat günlerini yaşıyorum. Yani eğer birisi konuşuyorsa bu benim ve Bill buna karşılık bile veremiyor. Mükemmel birşey! (Abuuu ablam gibi cani bu da! xDD ) Dün akşam bana göz kalemiyle bi kağıda "Kapa şu .... ağzını!" yazdı! (Amuzuhzuhauhaha xDDD ayy bu da ben işte.) Eğer Bill'in sinirlerini biraz daha bozarsam defterini kafama geçirecek.

Bill'le birlikte hastaneye gidecek misin? Bill'in orda ne kadar kalması gerekiyor?

Bill hastanede olabildiğince kısa kalmak istiyor. Zaten muhtemelen hastanede 1-2 günden fazla kalmaya dayanamaz. Bende onunla birlikte gideceğim ve bütün gün yanında duracağım bundan emin olabilirsiniz. (Yaaa böyle işte kardeşlik... döver de sever de... ay çok duygulandım ) Ailemizin en iyi dostları Gustav ve Georg'da Bill'in yanında olacaklar tabiki.

Şuanda Gustav ve Georg ne yapıyorlar?

Aslında bu onlar için herzamanki gibi. Ne yapabilirler ki? Hiçbirşey yapmıyorlar, her zamanki gibi şamata. Georg kendi kendiyle oynuyor bütün gün. (Bunun ne anlama geldiğini anlayan anlasın açıklama yapmayayım en iyisi... Hönk ) ve Gustav da aynı şekilde bütün gün bisiklete biniyor.

Aslında dürüst olmak gerekirse hepimiz aynıyız. Bu zorunlu tatil sayesinde biraz sakinleşiyoruz. Belkide o kadar kötü değildir.

Hiç Tokio Hotel Bill'in ameliyatından sonra bir daha müzik yapamayacak diye düşündün mü? Bill hiç ameliyattan sonra sesinin daha yüksek ya da daha alçak olabileceğinden korktu mu? (Felaket tellalı bu da mübarek yaa!! )

Dürüst olmak gerekirse çok fecii korktuk. İkimizde. Bundan dolayı Bill bana ara sıra şarkı söylemek zorunda kalabileceğimin sinyallerini veriyor. (Ay yok daha nelerr Hönk Hönk Hönk ) Aslında, Phill Collins de şarkı söylemeye başlamadan önce bateristti...

Yani bir acil durum planınız var. Fanlarınız da bu konuda çok endişeli. Bill için birsürü hediye var değil mi?

Fanlarımızın yaptıkları mükemmel ve inanılmaz tatlı şeyler! Bill şuan fanların gönderdiği hediyelerle ayakta. Çoğu Bill'in boğazından ilham almış. Bill önümüzdeki kayak gezisi için tam donanımlı hale geldi hediyelerle. Birsürü atkısı ve şalı oldu! Ayrıca bir eczane de açabiliriz. Kutularca ilaç, mutli-vitamin hapları, C vitamini, çinko ve bazı bağışıklık sistemini düzelten ilaçlar... Hepsini biranda alırsan belki güzel bi geziye çıkabilirsin. (Espirisini de yapmış beyfendi xDD )
http://tokiohoteltrfan.forummum.com

Tom ile Bill'in hastalığı üzerine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tom ile Aşk üzerine
» Ema´dan Billin El Şakası
» Billin İçinden Tom Çıkarsa