Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bill Yüzüğünü Bağışlıyor

2 posters
YazarMesaj
bill_is_my_life
TH Fanı
TH Fanı
bill_is_my_life

Lakap : mnik kelbek

Bill Yüzüğünü Bağışlıyor Empty
MesajKonu: Bill Yüzüğünü Bağışlıyor   Bill Yüzüğünü Bağışlıyor Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 5:13 pm

Bill yüzüğünü ve imzalı DVD’sini bağışlıyor.
RTL’De yayınlanan bir televizyon programında,ünlüler açık arttırma için kişisel eşyalarını bağışlıyor.Bill Kaulitz’de bir yüzüğünü ve yeni grubun yeni DVD’sinin imzalı halini[DVD:Caught On Camera] bağışladı.Program bu gün devam etti ve Bill’in yüzüğü,ayrıca DVD 4.000 euro Para muhtaç olan çocuklara gitti.

Biz burada oturuyoruz ve tabi ki bu fırsata sahip olmaktan gurur duyuyoruz.Bu yardım kampanyasına katıldığımız için mutluyuz [Merak edenler için bağış kampanyasının adı: “Spendermarathon"]Biz düşünüyoruzda…Ihm aslında benim düşünceme göre ben derli bir yüzüğümü verdim, bu benim Arupa turumuzda sık taktım bir yüzüktü,sanırım hemen hemen bütün konserlerde o benimle beraberdi. O bana destek oldu ve iyi şans getirdi.Umarız o çocuklara da yardımcı olur. Ve tabi ki biz DVD’mizin imzalı bir kopyasını veriyoruz.

Umarız çok başarılı olur ve çok para kazandırır. O bana destek oldu ve iyi şans getirdi.Umarız o çocuklara da yardımcı olur. Ve tabi ki biz DVD’mizin imzalı bir kopyasını veriyoruz.

Umarız çok başarılı olur ve çok para kazandırır.
izlemek isteyenler için video:

https://www.youtube.com/watch?v=YQJIDYVmnLQ
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Bill Yüzüğünü Bağışlıyor Empty
MesajKonu: Geri: Bill Yüzüğünü Bağışlıyor   Bill Yüzüğünü Bağışlıyor Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 5:15 pm

Sağol canım Bill Yüzüğünü Bağışlıyor 576267
http://tokiohoteltrfan.forummum.com

Bill Yüzüğünü Bağışlıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bill hasta mı?
» Bill'in rüyası
» Bill'in Blogundan x(
» Bill=Tolga xD
» Bill ve Orkestrası