Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bill ile TH Hakkında

3 posters
YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Bill ile TH Hakkında Empty
MesajKonu: Bill ile TH Hakkında   Bill ile TH Hakkında Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:56 pm

Sahnede en çok çalmayı sevdiğiniz şarkı hangisi?

Tom:Raise Your Hands.Bu şarkıyı şovlar, ve fanlarımız için yazdık.
Bill: Benim için, Scream’i seviyorum.Çünkü bizim ilk parçalarımızdan biri. Onu sahnede çalmak, kalabalığın sesini duymak ve fanların bizimle söylemesi çok cool.

Turun iyi ve kötü yanları neler?

Bill: En zor yanı gerçekten özel hayatımızın olmaması. Her zaman yoldayız, kendi yatağımızda uyumuyoruz ve arkadaşlarımız ve ailemizle beraber olamıyoruz. Bazen orda yaşamak çok zor.
Tom:Bize ekranda çıkmak izin verilse de bu değerli.Promosyonlar,röportajlar, fotoğraflar..Bunlar güzel; ama biz konserleri daha çok seviyoruz..

Küçükken ne tür müzik dinlerdiniz?
Bill:Müzik zevki konusunda hepimiz farklıyız.Coldplay ve Keane’yi gerçekten seviyorum.
Tom: Gitar çalmaya başladığımda Aerosmith dinlerdim.Aynı zamanda Joe Perry’nin büyük fanıydım.Şimdi boş zamanımda Almanca pop dinliyorum.(Hö?? Oğlum iyi misin sen? Hip hop demek istedin galiba )

Sevdiğiniz ünlüler kimler?

Bill: Tom ve ben Olsen ikizlerini seviyoruz. (Sakın "ayyy yine mi Olsenlar" gibi bir yorum yapmayın fena yaparım!)
Tom: Bunun sebebi onların da bizim de ikiz olmamız.(Alın işte dememiş miydim? İkiz oldukları için ilgilerini çekiyor sadece! ) Aynı zamanda Jessica Alba, Heidi Klum’u da severim.Ve daha fazlasını..Hepsini sayamam!

Yeni albümünüz ilk iki diskinizin düzenlenmiş hali.Nasıl seçildiler?

Tom:Bizim favori şarkılarımız seçildi.
Bill: Şarkılarımızın çeşitli versiyonlarını yapmak istedik,Tokio Hotel’in gerçekten ne olduğunu göstermek istedik.Bu albümde şarkılar daha ritmik.(Hangi albüm bu anlayan beri gelsin. Hoabara!! )

Albüme koymak istediğiniz ama konulmayan bir şarkı var mı?

Tom: Hayır,hepsi bu.

Hangi grupla ortak turunuzun olmasını istersiniz?

Tom:Kızlarla tur yapmak isterim, The Pussycat Dolls gibi! (güler)
Bill: Bütün rock grupları the Rolling Stones ile tur yapmayı hayal eder.Bu harika olurdu!

Hangi ülkenin fanları en şiddetliydi?

Bill:Bunu söylemek çok zor.Bence dünyadaki en iyi fanlara sahibiz.Nereye gittiğin önemli değil.Avrupa,Amerika ya da Kanada fark etmez.Bu çılgınca!
Tom: Gittiğimiz her ülkede çok iyi karşılandık.
Bill: Fanlar bizim için hep orada.Çaldığımız sahnenin önüne çadır kurdular.Bu gerçekten inanılmaz!

Amerika’daki başarınızdan gurur duyuyor musunuz?

Tom: Her şey yeni başladı..Ama bu umduğumuzdan daha büyük bir başarı.

Amerika’da hangi şehri tercih edersiniz?

Tom:Buna cevap veremeyiz çünkü Amerika’da sadece New York ve Los Angeles’i gördük.
Bill:New York’u sevdim ama Los Angeles’a zaafım var.Bütün gün plaja gidebilirsiniz ve bu her zaman güzel!
Tom: İki şehirde de kızlar güzel.Önemli olan bu. (Yorumum=salak )

2008 sonunda Tokio Hotel’i nerede göreceğiz?

Bill:Gelecek aylar için bir çok konser planlandı.Daha sonra stüdyoda çalışacağız.Yeni şarkılar yazmak ve yeni bir albüm çıkarmak istiyoruz.Umarım hepsini 2008 bitmeden yapabiliriz!
http://tokiohoteltrfan.forummum.com
-rapper-
THTF Moderatör
THTF Moderatör
-rapper-

MesajKonu: Geri: Bill ile TH Hakkında   Bill ile TH Hakkında Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:16 pm

Bill:Bunu söylemek çok zor.Bence dünyadaki en iyi fanlara sahibiz.Nereye gittiğin önemli değil.Avrupa,Amerika ya da Kanada fark etmez.Bu çılgınca!

Ahh ah birde buraya gelseniz Crying or Very sad Paylaşım için sağol.Bu arada kaynak gerekmiyor mu açılan konular için?[b]
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

MesajKonu: Geri: Bill ile TH Hakkında   Bill ile TH Hakkında Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:17 pm

-rapper- demiş ki:

Ahh ah birde buraya gelseniz Crying or Very sad Paylaşım için sağol.Bu arada kaynak gerekmiyor mu açılan konular için? [b]
Eğer konunun yanlış olabilme ihtimali varsa konu gerek.Çünkü yalan olabilir.Sonuç=Kilit Very Happy
http://tokiohoteltrfan.forummum.com
bill_is_my_life
TH Fanı
TH Fanı
bill_is_my_life

Lakap : mnik kelbek

MesajKonu: Geri: Bill ile TH Hakkında   Bill ile TH Hakkında Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 2:29 pm

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-YinE türKİye YhOKK!!!_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

amerika kanada avrupa hayatları tamamen bu bölgelere endeksli yaa Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Bill ile TH Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tom Hakkında...
» TH Hakkında Genel Bilgi
» TH Hakkında Bilmeniz Gerekenler
» TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD
» Ema Hakkında İlk Röpörtaj(bBill:Tom Sen Koca Bir Sıfırsın)