Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD

2 posters
YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD Empty
MesajKonu: TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD   TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:02 pm

Kaynak= http://www.mtv.com/videos/?id=1598329

Tokio Hotel’in ABD’de gerçek anlamda sevdiği üç şey var: hamburger türü yiyecekler (özellikle In & Out Burger), Hollywood filmleri (özellikle Angelina Jolie’nin oynadığı) ve, oldukça ilginç olarak, Amerikan şekeri (özellikle ellerine sığabilen her marka).
Doğal olarak, onlar yılın tek en büyük şeker tüketme günü’nde Amerika’da olamayacakları için üzgünlerdi: Cadılar Bayramı’nda. Onlar, yeni albümleri üzerinde çalışmaya, Almanya’ya geri dönmek zorundalar gibi görünüyor, bu da Perşembe günkü New York’un yok satan Roseland Ballroom konseri’nden sonra, bir uçağa bindirilecek ve eve gönderilecekler anlamına geliyor, şekersiz olarak.

“Almanya’da bizim Cadılar Bayramımız yok, bu bir utanç. Ama bu şekerlerden bazıları var.”diyerek gülüyor Bill, önündeki şekerleri incelerken. “Bizim M&M’lerimiz var, şunlardan da var -Ritter Sport- ve şunlardan da (Kinder Sürpriz Yumurtaları)Çikolatayla pek aram yok,ekşi olan bütün şeyleri çok severim..Süprizleride severim

''Bunun içinde nasıl sürprizler var? '' diye sordu Tom Kinder'i içindeki sandal/ördek oyuncagını göstermek için Kinder yumurtasını açan Georg'a..
Tom:''Bu bi sandalmı? Belki bir sex oyuncagıdır?''

Tokio Hotel'le şekerleme çılgınlıgında diğer göze carpan Bill'in Pixy Stix [uzun cubuk şeklinde bir şekerleme türü] deki karmaşası..''Onlar ekşimi? Burun içinmi yoksa?'' ve Tom'un sekerlemeden yapılmış sigarası.. (''Bu sakız baloncugu! Biz hiçbirimiz sigara içmeyi..Ve bu cok iyi!'') Hepsinden önemlisi,bu kadar övünmelerine rağmen,onlar şekeri mümkün oldugunca ekşi seviyorlar,Kaulitz kardeşlerin hiçbiri bir paket Mega Warhead toplarını bitiremedi.

''Gack'' dedi Bill kekeleyerek.Kafasını yere çevirdi ..''Bu benim için ekşi''

Ve sonra şeker çılgınlıgı en üst noktasına ulaştı..Cocuklariçin sahne alma vakti gelmişti..Kaulitz kardeşlere veda ettik ve onlara yeni albumlerinde başarılar diledik..Ama gitmeden önce Amerika'daki fanlarına bir mesaj bıraktılar..(Hep Amerika zaten )

''Size tesekkur etmek itiyoruz ve Aralık'ta bazı radyo programlarına katılmak için tekrar döneceğiz..Ve ''Mutlu Halloween'ler''dedi Bill ''Bir kac tane şeker alabilirmiyiz yanımıza?'' demeden önce (:
http://tokiohoteltrfan.forummum.com
bill_is_my_life
TH Fanı
TH Fanı
bill_is_my_life

Lakap : mnik kelbek

TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD Empty
MesajKonu: Geri: TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD   TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 2:34 pm

bıktım yaa bu ne yha acaba bizim amerikalılardan bi şeyimiz eksikmi onları bizden ayıran ne Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
bi gelseler zaten yer gök inliycek ama hep ikini planlarındayız Sad Sad Sad Sad
ben şekere bayılırım
ekşi şekerd duymamıştım
ben her zaman tatlıdan yanayım xD xD xD

TH ile Cadılar Bayramı Hakkında xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cadılar Bayramı
» Tom Hakkında...
» Bill ile TH Hakkında
» TH Hakkında Bilmeniz Gerekenler