Tokio Hotel Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Türkiye Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bill'in Ameliyattan Hatırladıkları

YazarMesaj
DieLiebeWirklichTom
THTF Yapımcı
THTF Yapımcı
DieLiebeWirklichTom

Bill'in Ameliyattan Hatırladıkları Empty
MesajKonu: Bill'in Ameliyattan Hatırladıkları   Bill'in Ameliyattan Hatırladıkları Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 5:40 pm

Kaynak: http://www.bild.de/BILD/video/clip/entertainment/musik/2008/05/tokio-bill-interview,templateId=renderBuehne.html

*Gizemciğim İngilizce'sini attı!!
*Bill'in konuşmaları morlu kısım

O bir şekilde fanları için korktu.Haftalarca sesi çıkmadı.Ama Tokio Hotel'in başarılı sesi şimdi geri döndü.Bunun için ne olduğu hakkındaki ilk ropörtajını verdi.

Burda hiçbir şey olmadı.Bu nedenle sadece "Tamam eğer biz bir süreliğine uzaklaşmasaydık bu kesinlikle sürekli geri gelecekti şarkı söyleyemecekti vesaire."dediler.Ve bu yeni şok edici haberdi.Dördüncü ile geri döndükten sonra...(Durur)..daha iyi haberlerle ve bunca engelle.Çeşitli haberler bir çok yerlerde biliniyor.
Sürekli bir şeyler bu faaliyetleri son dört hafta kadar uzattı.Bu nedenle çok korktum şey..Gerçekten..Kesinlikle bu cerrahtan çünkü baş anestezi falandı.Ben "Aman Tanrım genel anestezi kadar ha?Bu nasılsa birilerini tekrar vuracak."diye düşündüm.ve şey...(Gülmeye başlar ve halıyı kaldırır.)..Bu insanlar..Burada birileri vardı.Önceden izlediğim korku filmleri gibiydi.Ne dediklerini bilmiyorum.Anesteziyi yapanın dışındakiler oradaydı ve..(Yukarıya bakar-düşünür)...ama o her şeyin farkındaydı.Hiçbir şey söylemedi.O gerçekten anlamlıydı...Orada öylece yatıyordum ve herkes bunu düşünüyordu.Doktorlar her şeyin iyi olacağını düşünüyorlardı.Önceden izlediğim kalp ameliyatları gibi...Basitçe kesik açmışlardı ve her şeyin farkındaydım ve kesinlikle bunu söylemek istiyordum.Yapamadım çünkü hareket edemedim.Önceden izlediğim filmlerdeki çeşitli düşünceleri ben yaşadığım için korktum ve "Çok önemli bir şey uyuyakalabilirdim ve hiçbir şeyi farkedemeyebilirdim."diye düşündüm.Bu nedenle benim için gerçekten önemliydi.

Dört hafta hareketlilikten uzaklaştı.Müzisyen kendi müziği için bir şeyler dinlemesine bile izin yoktu.Bill tüm zamanını TV karşısında öldürdü.18 yaşında cesurca suskunluğunu korudu ve fanları için üzüldü.

Fanlardan gelen şeyler çok ilginçti.Şey,Onlar bunca zaman nasıl durdu merak ediyorum."Tanrım kimsenin bana küsmediğini,kimsenin bana darılmadığını umuyorum."diye düşünüp durdum.İyi olmamak kesinlikle herkes için korkutucu ve nasıl olduysa herkes bu yolda benimleydi ve onlar beni terk etmedi.Burada benimlelerdi.Devam eden sürece bu bana kesinlikle yardımcı oldu.(Sonsuza dek seninleyiz. ) Ve bunu düşünmek kesinlikle çok hoştu.Bazıları yakalı giysiler almış(Güler)çünkü onlar tam anlamıyla bana ne olduğunu bilmiyorlar ve şey..Bu yüzden birkaç tane de oksijen veren alet ve ne yapıldığını bilmediği şeyler yolladılar.Bu inanılmazdı.Dolap bunlarla ve sahip olduğum eşyalarla doldu.(Kollarını kaldırarak gösterir.)Ve bu sayede tam anlamıyla dolu iki tane eşya dolabım oldu.Bu gerçekten sıradışı.Birçok ve birçok eşya geldi.Her şeye bakamadığımı düşünüyorum ama kesinlikle çoktu.

Bu nedenle sahneyi yeniden göreceğime,oradan bakacağıma,insanları bizim çete ile yeniden göreceğime,insanları ve özellikle fanları yeniden göreceğime inandım.Evet?Bu nedenle burada oturuyorum,yeniden tüm bunları görmek için...Elimde mikrofonumla ve sanki bu ellerimden gitmişti.Bir şekilde biliyorum,şey...(Ellerini kaldırır)evet insanları,dinleyiciler mutlu edebiliyorum çünkü bu benim için gerçekten çok kötüydü.Bu turun iptali olurdu.Tüm fanlar buna katılmıştı.(Biz hariç!! )dışarıda bekliyorlardı,buluşma yerinde hepsi hazırdı.Ve konser başlasın diye bekliyorlardı.Bir çoğu evine geri döndü ve ben nalet olası bu kadar iyi bir imajı nasıl yaptım diye düşündüm.Şey bu yüzden kendimi herkes için kötü hissettim.Bu nedenle yeniden bir şekilde insanları mutlu etmek istiyorum.

Salı günü TH Amerika'yı sallamak için hazır.Albümleri Scream burada olacak.Bill'in sesinin yeniden gitmeyeceğini umalım.
http://tokiohoteltrfan.forummum.com

Bill'in Ameliyattan Hatırladıkları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ema´dan Billin El Şakası
» Billin İçinden Tom Çıkarsa
» Bill ile Ameliyattan önce 1
» Bill ile Ameliyattan Önce 2